0 212 521 74 30   info@asirentacar.com
 • Welcome to web site
 •  
  Asi Rent A Car
   
   
   
   
  Asi Rent A Car - About Us
   
  ASİ Rent A Car; TÜRSAB A Grubu Seyahat Acentesi olarak hizmet vermektedir.

      2004 yılına kadar oto kiralama sektörü Türkiye'de çok aktif olmayan bir profil çizmiştir. Ancak bu tarihten sonra, ülke turizminde gerçekleştirilen büyük gelişmeler ve yapılan yatırımlar aynı paralelde oto kiralama sektörüne de yansımıştır.

      ASİ RENT A CAR ADI ALTINDA ÇALIŞMALARIMIZA 50 ARAÇ İLE BAŞLAYARAK SEKTÖRE KALİTELİ BİR İVME KAZANDIRMAK DÜŞÜNÇESİYLE YERİMİZİ ALMIŞ BULUNMAKTAYIZ.

  BİZ,
      ASİ Rent A Car ailesi olarak günlük - uzun süreli ve yurtiçi oto kiralama, VIP transfer hizmeti, minibüs & otobüs transfer hizmeti, oto satışı ve A grubu turizm acenteliği alanlarında faaliyet gösteriyoruz.

  Kalite Politikamız
      ASİ RENT A Car için kalite, müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılamaktır. İlkemiz, hizmette kaliteyi ekip çalışmasıyla daim kılmak ve en çağdaş seviyeye çıkarmaktır.

  Hedefimiz
      Ulaşım hizmetlerinde müşterilerimize fayda sağlayarak çağdaş bilgi teknolojisi desteğiyle müşteri ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutmak, büyümemizin devamını sağlayarak karlılığı sürekli kılmak, ülke ekonomisine ve Türkiye turizmine katkıda bulunmaktır.

  Vizyonumuz
      Turizmin bir kolu olan ulaşım hizmetlerinde müşterilerine fayda sağlayan mükemmel bir organizasyon olarak tanınmaktır.

   
     Copyright © 2011 Asi Rent a Car | All rights reserved | Rental Terms & Conditions | Contact Design: USE